..: Trasa vlaku Os 9021 - JŘ 2008 :..
Os 9021
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  18.39 0.00 4
  Praha-Vršovice  0.00 16.52 2
  Praha-Krč  16.58 16.58 2/2
  Praha-Braník  17.02 17.03 3
  Praha-Modřany zastávka  17.07 17.07  
  Praha-Komořany  17.10 17.10  
  Praha-Zbraslav  17.14 17.15 3
  Dolní Břežany-Jarov  17.19 17.19  
  Vrané nad Vltavou  17.24 17.29 2
  Skochovice  17.31 17.31  
  Davle  17.38 17.39 2
  Petrov-Chlomek  17.42 17.42  
  Petrov u Prahy  17.45 17.45  
  Luka pod Medníkem  17.51 17.51  
  Jílové u Prahy  17.57 17.58 3
  Kamenný Přívoz  18.03 18.04  
  Prosečnice  18.06 18.06  
  Krhanice  18.10 18.10 3
  Chrást nad Sázavou  18.14 18.14  
  Týnec nad Sázavou  18.16 18.20 2
  Pecerady  18.24 18.24  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  18.29 18.29  
  Poříčí nad Sázavou  18.33 18.33  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök