Os 7964/5 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zdice | 18.15 | 0.00 | 5 | ||
Rožmitál pod Třemšínem | 0.00 | 16.41 | 2 | ||
Skuhrov pod Třemšínem | 16.44 | 16.44 | |||
Oslí | 16.46 | 16.46 | |||
Zadní Poříčí | 16.49 | 16.49 | |||
Březnice | 16.54 | 17.08 | 1/3 | ||
Tochovice | 17.14 | 17.14 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | 17.19 | 17.19 | |||
Milín | 17.23 | 17.27 | 3 | ||
Příbram | 17.36 | 17.41 | 3 | ||
Bratkovice | 17.47 | 17.48 | 1 | ||
Jince | 17.54 | 17.55 | 3 | ||
Rejkovice | 17.59 | 17.59 | |||
Lochovice | 18.04 | 18.05 | 3 | ||
Libomyšl | 18.09 | 18.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci