..: Trasa vlaku R 720 - JŘ 2008 :..
R 720
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + 2xB249 + BDs450 + AB349  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem západ  19.09 0.00 4
  Kolín  0.00 17.15 5
  Velký Osek  17.21 17.22 4
  Poděbrady  17.28 17.29 2
  Nymburk hlavní nádraží  17.35 17.39 1
  Lysá nad Labem  17.49 17.51 1/2
  Stará Boleslav  17.58 17.58 3
  Všetaty  18.07 18.08 2/1
  Mělník  18.15 18.16 3
  Štětí  18.26 18.27 5
  Litoměřice město  18.43 18.45  
  Ústí nad Labem-Střekov  19.03 19.05 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster