..: Trasa vlaku R 717 - JŘ 2008 :..
R 717
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 2xB249 + Bdt279  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  12.36 0.00 5
  Ústí nad Labem západ  0.00 10.45 4
  Ústí nad Labem-Střekov  10.49 10.50 2
  Litoměřice město  11.08 11.10  
  Štětí  11.26 11.27 4
  Mělník  11.36 11.38 2
  Všetaty  11.45 11.46 2/2
  Stará Boleslav  11.55 11.55 2
  Lysá nad Labem  12.03 12.04 2
  Nymburk hlavní nádraží  12.14 12.16 1
  Poděbrady  12.21 12.23 1/2
  Velký Osek  12.28 12.29 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster