..: Trasa vlaku R 714 - JŘ 2008 :..
R 714
Řazení vlaku: 163 + 2xB249 + BDs450 + AB349  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem západ  13.09 0.00 4
  Kolín  0.00 11.15 5
  Velký Osek  11.21 11.22 4
  Poděbrady  11.28 11.29 2
  Nymburk hlavní nádraží  11.35 11.39 1
  Lysá nad Labem  11.49 11.51 1/2
  Stará Boleslav  11.58 11.58 3
  Všetaty  12.07 12.08 2/1
  Mělník  12.15 12.16 3
  Štětí  12.26 12.27 5
  Litoměřice město  12.43 12.45  
  Ústí nad Labem-Střekov  13.03 13.05 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster