Os 6870/1 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.58 | 0.00 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 21.28 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 20.03 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 20.07 | 20.08 | |||
Bílina kyselka | 20.11 | 20.12 | |||
Bílina | 20.14 | 20.15 | 1 | ||
Chotějovice | 20.17 | 20.18 | |||
Želénky | 20.21 | 20.22 | |||
Duchcov | 20.24 | 20.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 20.28 | 20.29 | 2 | ||
Řetenice | 20.31 | 20.32 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 20.35 | 20.36 | 2 | ||
Proboštov | 20.38 | 20.39 | |||
Bohosudov | 20.42 | 20.43 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 20.54 | 20.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 21.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 21.03 | 21.03 | 1 | ||
Neštěmice | 21.05 | 21.06 | |||
Mojžíř | 21.08 | 21.08 | |||
Neštědice | 21.10 | 21.10 | |||
Povrly | 21.12 | 21.12 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 21.15 | 21.16 | |||
Dobkovice | 21.19 | 21.20 | |||
Choratice | 21.21 | 21.22 | |||
Vilsnice | 21.24 | 21.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci