Os 6854/5 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.58 | 0.00 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.28 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 12.03 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 12.07 | 12.08 | |||
Bílina kyselka | 12.11 | 12.12 | |||
Bílina | 12.14 | 12.15 | 1 | ||
Chotějovice | 12.17 | 12.18 | |||
Želénky | 12.21 | 12.22 | |||
Duchcov | 12.24 | 12.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 12.28 | 12.29 | 2 | ||
Řetenice | 12.31 | 12.32 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Proboštov | 12.38 | 12.39 | |||
Bohosudov | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 12.54 | 12.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 13.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 13.03 | 13.03 | 1 | ||
Neštěmice | 13.05 | 13.06 | |||
Mojžíř | 13.08 | 13.08 | |||
Neštědice | 13.10 | 13.10 | |||
Povrly | 13.12 | 13.12 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 13.15 | 13.16 | |||
Dobkovice | 13.19 | 13.20 | |||
Choratice | 13.21 | 13.22 | |||
Vilsnice | 13.24 | 13.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci