Os 6754/5 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 17.26 | 0.00 | 2 | ||
Domoušice | 18.11 | 0.00 | 3 | ||
Most | 0.00 | 16.57 | 2 | ||
Obrnice | 17.02 | 17.02 | |||
Bečov u Mostu | 17.09 | 17.09 | 2 | ||
Břvany | 17.15 | 17.15 | 2 | ||
Lenešice | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 17.24 | 17.24 | |||
Louny | 0.00 | 17.36 | 2 | ||
Louny střed | 17.39 | 17.39 | |||
Louny město | 17.41 | 17.41 | |||
Jimlín | 17.47 | 17.47 | |||
Opočno u Loun | 17.50 | 17.50 | |||
Touchovice u Loun | 17.53 | 17.53 | |||
Hřivice | 17.55 | 17.56 | 3 | ||
Konětopy | 18.00 | 18.00 | |||
Solopysky | 18.04 | 18.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci