Os 6740/1 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 6.04 | 0.00 | 2 | ||
Most | 6.57 | 0.00 | 1 | ||
Domoušice | 0.00 | 5.33 | 2 | ||
Solopysky | 5.39 | 5.39 | |||
Konětopy | 5.43 | 5.43 | |||
Hřivice | 5.46 | 5.47 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 5.50 | 5.50 | |||
Opočno u Loun | 5.52 | 5.52 | |||
Jimlín | 5.55 | 5.55 | |||
Louny město | 6.00 | 6.00 | |||
Louny střed | 6.02 | 6.02 | |||
Louny | 0.00 | 6.27 | 2 | ||
Lenešice | 6.32 | 6.32 | 3 | ||
Břvany | 6.38 | 6.39 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Obrnice | 6.52 | 6.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci