Os 6702/3 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 10.26 | 0.00 | 2 | ||
Rakovník | 11.46 | 0.00 | 4 | ||
Most | 0.00 | 9.57 | 1 | ||
Obrnice | 10.02 | 10.02 | |||
Bečov u Mostu | 10.09 | 10.09 | 2 | ||
Břvany | 10.15 | 10.15 | 2 | ||
Lenešice | 10.21 | 10.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 10.24 | 10.24 | |||
Louny | 0.00 | 10.34 | 2 | ||
Louny střed | 10.37 | 10.37 | |||
Louny město | 10.39 | 10.39 | |||
Jimlín | 10.45 | 10.45 | |||
Opočno u Loun | 10.48 | 10.48 | |||
Touchovice u Loun | 10.51 | 10.51 | |||
Hřivice | 10.53 | 10.54 | 3 | ||
Konětopy | 10.56 | 10.56 | |||
Solopysky | 11.01 | 11.01 | |||
Domoušice | 11.07 | 11.08 | 3 | ||
Mutějovice | 11.14 | 11.14 | 2 | ||
Kounov | 11.19 | 11.19 | |||
Janov u Rakovníka | 11.22 | 11.22 | |||
Svojetín | 11.25 | 11.25 | 2 | ||
Hořesedly | 11.30 | 11.30 | |||
Chrášťany | 11.35 | 11.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci