R 660 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBp282 + B255 + BDbmsee448 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 9.58 | 0.00 | 3v | ||
Jihlava | 0.00 | 5.24 | 2 | ||
Jihlava město | 5.27 | 5.27 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 5.41 | 5.42 | 4 | ||
Horní Cerekev | 5.58 | 6.01 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 6.19 | 6.20 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 6.43 | 6.45 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 6.59 | 7.00 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 7.15 | 7.16 | 2 | ||
České Budějovice | 7.48 | 8.02 | 3 | ||
Číčenice | 8.26 | 8.27 | 2 | ||
Protivín | 8.32 | 8.33 | 3 | ||
Ražice | 8.39 | 8.40 | 3 | ||
Strakonice | 8.51 | 8.52 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 9.08 | 9.10 | 5 | ||
Nepomuk | 9.29 | 9.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci