R 628 „Portáš“ | |
Řazení vlaku: 162 + 7xB249 + BDs450 + WR851 + A150 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.12 | 0.00 | 4 | ||
Vsetín | 0.00 | 18.25 | vlevo/3 | ||
Valašské Meziříčí | 18.41 | 18.43 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 19.07 | 19.08 | 3/1 | ||
Lipník nad Bečvou | 19.16 | 19.16 | 1/2 | ||
Přerov | 19.27 | 19.43 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.57 | 20.00 | |||
Červenka | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 20.34 | 20.36 | 2 | ||
Česká Třebová | 21.00 | 21.06 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 21.14 | 21.15 | pražské/2 | ||
Choceň | 21.27 | 21.28 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.48 | 21.50 | 3 | ||
Přelouč | 21.58 | 21.59 | 2 | ||
Kolín | 22.17 | 22.19 | 3 | ||
Praha-Vršovice | 23.07 | 23.08 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster