Os 5261 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 4.53 | 0.00 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 0.00 | 4.28 | 4 | ||
Žďár nad Orlicí | 4.32 | 4.32 | |||
Borohrádek | 4.35 | 4.36 | |||
Čermná nad Orlicí | 4.40 | 4.41 | 2 | ||
Plchůvky | 4.44 | 4.44 | |||
Újezd u Chocně | 4.46 | 4.47 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci