Os 5021 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.35 | 0.00 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 13.25 | 2 | ||
Pardubice-Pardubičky | 13.28 | 13.28 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 13.31 | 13.31 | |||
Kostěnice | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Moravany | 13.39 | 13.40 | 1/2 | ||
Uhersko | 13.44 | 13.48 | 1 | ||
Sedlíšťka | 13.51 | 13.52 | |||
Zámrsk | 13.55 | 13.55 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 13.57 | 13.58 | |||
Sruby | 14.00 | 14.01 | |||
Choceň | 14.04 | 14.08 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Bezpráví | 14.16 | 14.17 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.22 | 14.23 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.25 | 14.25 | |||
Dlouhá Třebová | 14.29 | 14.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci