Os 5012 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.17 | 0.00 | 2 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 5.12 | 1 | ||
Dlouhá Třebová | 5.16 | 5.17 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 5.20 | 5.21 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.23 | 5.24 | letohradské/2 | ||
Bezpráví | 5.30 | 5.30 | |||
Brandýs nad Orlicí | 5.33 | 5.34 | 1 | ||
Choceň | 5.38 | 5.39 | 2 | ||
Sruby | 5.42 | 5.42 | |||
Dobříkov u Chocně | 5.45 | 5.45 | |||
Zámrsk | 5.47 | 5.48 | 2 | ||
Sedlíšťka | 5.51 | 5.51 | |||
Uhersko | 5.55 | 5.56 | 2 | ||
Moravany | 6.00 | 6.03 | 2 | ||
Kostěnice | 6.06 | 6.06 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 6.10 | 6.10 | |||
Pardubice-Pardubičky | 6.13 | 6.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci