Os 5000 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.20 | 0.00 | 2 | ||
Letovice | 0.00 | 6.35 | 3 | ||
Rozhraní | 6.39 | 6.40 | |||
Moravská Chrastová | 6.42 | 6.43 | |||
Březová nad Svitavou | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 6.47 | 6.48 | |||
Hradec nad Svitavou | 6.53 | 6.54 | |||
Svitavy-Lány | 6.57 | 6.57 | |||
Svitavy | 7.00 | 7.01 | 3 | ||
Opatov | 7.05 | 7.06 | 3 | ||
Semanín | 7.09 | 7.09 | |||
Česká Třebová | 7.14 | 7.16 | 3 | ||
Dlouhá Třebová | 7.20 | 7.21 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 7.24 | 7.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.27 | 7.28 | letohradské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 7.36 | 7.37 | 1 | ||
Choceň | 7.41 | 7.44 | 2 | ||
Sruby | 7.47 | 7.47 | |||
Dobříkov u Chocně | 7.50 | 7.50 | |||
Zámrsk | 7.52 | 7.53 | 2 | ||
Sedlíšťka | 7.56 | 7.56 | |||
Uhersko | 8.00 | 8.01 | 2 | ||
Moravany | 8.05 | 8.06 | 2 | ||
Kostěnice | 8.09 | 8.09 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 8.13 | 8.13 | |||
Pardubice-Pardubičky | 8.16 | 8.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci