Os 4166 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kyjov | 15.08 | 0.00 | 4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 13.52 | 1vlevo/1 | ||
Uherské Hradiště | 13.58 | 14.08 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 14.12 | 14.13 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 14.16 | 14.16 | |||
Ostrožská Nová Ves | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 14.25 | 14.29 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 14.34 | 14.36 | 1 | ||
Bzenec | 14.46 | 14.47 | 4 | ||
Vracov | 14.52 | 14.53 | |||
Vlkoš | 14.58 | 14.59 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 15.03 | 15.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci