Os 27710/1 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 16.59 | 0.00 | 1/2 | ||
Zdice | 0.00 | 15.38 | 3 | ||
Libomyšl | 15.43 | 15.43 | |||
Lochovice | 15.47 | 15.49 | 2 | ||
Neumětely | 15.55 | 15.55 | |||
Radouš | 15.56 | 15.56 | |||
Hostomice pod Brdy | 16.00 | 16.27 | 2 | ||
Osov | 16.31 | 16.31 | |||
Vižina | 16.35 | 16.35 | |||
Všeradice | 16.37 | 16.37 | |||
Nesvačily | 16.40 | 16.40 | |||
Skuhrov pod Brdy | 16.43 | 16.43 | |||
Liteň | 16.48 | 16.51 | 2 | ||
Běleč | 16.54 | 16.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci