Os 2662/3 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.51 | 0.00 | 4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.29 | 0.00 | 3 | ||
Česká Kamenice | 0.00 | 8.13 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 8.17 | 8.17 | |||
Markvartice | 8.22 | 8.22 | 2 | ||
Dolní Habartice | 8.25 | 8.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 8.32 | 3 | ||
Děčín východ | 8.41 | 8.47 | 3 hor. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci