..: Trasa vlaku Os 19007 - JŘ 2008 :..
Os 19007
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš  12.00 0.00 2
  Praha-Vršovice  0.00 10.25 3
  Praha-Krč  10.31 10.31 2/2
  Praha-Braník  10.35 10.36 3
  Praha-Modřany zastávka  10.40 10.40  
  Praha-Komořany  10.43 10.43  
  Praha-Zbraslav  10.47 10.48 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.52 10.52  
  Vrané nad Vltavou  10.57 10.58 3
  Skochovice  11.01 11.01  
  Měchenice  11.04 11.05 2
  Klínec  11.11 11.11  
  Bojov  11.16 11.16  
  Bojanovice  11.19 11.20  
  Čisovice  11.24 11.25 2
  Rymaně  11.31 11.31  
  Mníšek pod Brdy  11.34 11.35 2
  Nová Ves pod Pleší  11.41 11.41  
  Malá Hraštice  11.45 11.46 2
  Mokrovraty  11.52 11.52  
  Stará Huť  11.58 11.58  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster