Os 19007 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 12.00 | 0.00 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 10.25 | 3 | ||
Praha-Krč | 10.31 | 10.31 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 10.35 | 10.36 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 10.40 | 10.40 | |||
Praha-Komořany | 10.43 | 10.43 | |||
Praha-Zbraslav | 10.47 | 10.48 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 10.52 | 10.52 | |||
Vrané nad Vltavou | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Skochovice | 11.01 | 11.01 | |||
Měchenice | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Klínec | 11.11 | 11.11 | |||
Bojov | 11.16 | 11.16 | |||
Bojanovice | 11.19 | 11.20 | |||
Čisovice | 11.24 | 11.25 | 2 | ||
Rymaně | 11.31 | 11.31 | |||
Mníšek pod Brdy | 11.34 | 11.35 | 2 | ||
Nová Ves pod Pleší | 11.41 | 11.41 | |||
Malá Hraštice | 11.45 | 11.46 | 2 | ||
Mokrovraty | 11.52 | 11.52 | |||
Stará Huť | 11.58 | 11.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci