Sp 1770 „Říp“ | |
Řazení vlaku: 801 + Blm + 801 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zlonice | 10.40 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 8.04 | III./4 | ||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 8.20 | 2 | ||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 8.32 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 8.40 | 9.20 | 2 | ||
Vraňany | 9.36 | 9.38 | 1/2 | ||
Ctiněves | 9.53 | 9.55 | |||
Straškov | 10.06 | 10.08 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci