Os 17606/7 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 13.24 | 0.00 | 2 | ||
Kadaň | 13.31 | 0.00 | 2 | ||
Jirkov | 0.00 | 13.00 | |||
Odb Chomutov město | 13.06 | 13.07 | |||
Chomutov | 13.10 | 13.12 | 4 | ||
Málkov | 13.17 | 13.17 | |||
Kadaň-Prunéřov | 13.24 | 13.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci