Sp 1755 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 7.00 | 0.00 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 6.05 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 6.17 | 6.18 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 6.25 | 6.30 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 6.34 | 6.34 | |||
Borohrádek | 6.37 | 6.38 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.43 | 6.47 | 1 | ||
Plchůvky | 6.51 | 6.51 | |||
Újezd u Chocně | 6.53 | 6.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci