..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Neplachov :..
Neplachov
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:34 | 4:34 | 8231 | Veselí nad Lužnicí (4:17) | České Budějovice (5:06) |
4:58 | 4:59 | 8260 | Ševětín (4:55) | Veselí nad Lužnicí (5:13) |
5:35 | 5:36 | 8221 | Tábor (4:40) | České Budějovice (6:07) |
5:56 | 5:57 | 8300 | České Budějovice (5:23) | Havlíčkův Brod (9:52) |
5:56 | 5:57 | 8220 | České Budějovice (5:23) | Tábor (6:51) |
6:48 | 6:48 | 8200 | České Budějovice (6:20) | Benešov u Prahy (9:10) |
7:04 | 7:05 | 8223 | Tábor (6:08) | České Budějovice (7:35) |
9:08 | 9:09 | 8233 | Veselí nad Lužnicí (8:50) | České Budějovice (9:41) |
10:44 | 10:44 | 8232 | České Budějovice (10:15) | Jindřichův Hradec (11:57) |
11:16 | 11:17 | 8201 | Praha hlavní nádraží (7:57) | České Budějovice (11:52) |
11:50 | 11:50 | 8202 | České Budějovice (11:08) | Benešov u Prahy (14:34) |
13:03 | 13:04 | 8203 | Benešov u Prahy (10:43) | České Budějovice (13:35) |
13:52 | 13:52 | 8204 | České Budějovice (13:21) | Benešov u Prahy (16:04) |
13:56 | 13:56 | 8367 | Jindřichův Hradec (12:55) | České Budějovice (14:37) |
15:01 | 15:02 | 8206 | České Budějovice (14:29) | Benešov u Prahy (17:11) |
15:05 | 15:06 | 8205 | Benešov u Prahy (12:45) | České Budějovice (15:38) |
15:39 | 15:40 | 8234 | České Budějovice (15:07) | Veselí nad Lužnicí (15:54) |
16:52 | 16:52 | 8208 | České Budějovice (16:21) | Praha hlavní nádraží (20:03) |
17:08 | 17:09 | 8225 | Tábor (16:04) | České Budějovice (17:40) |
17:44 | 17:45 | 8236 | České Budějovice (17:12) | Veselí nad Lužnicí (18:01) |
18:53 | 18:53 | 8227 | Tábor (18:08) | České Budějovice (19:29) |
19:51 | 19:51 | 8224 | České Budějovice (19:16) | Tábor (20:41) |
20:48 | 20:48 | 8229 | Tábor (20:02) | České Budějovice (21:20) |
22:03 | 22:03 | 8238 | České Budějovice (21:33) | Horní Cerekev (23:40) |
23:18 | 23:18 | 8240 | České Budějovice (22:46) | Veselí nad Lužnicí (23:34) |