Os 8206 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X, rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol, úschova během přepravy a přeprava zásilek |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
České Budějovice | 14:29 | 2/- | |||
České Budějovice severní zastávka | 14:32 | 14:32 | |||
Hrdějovice | 14:36 | 14:36 | |||
Hosín | 14:39 | 14:40 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 14:43 | 14:47 | -/3 | ||
Chotýčany | 14:54 | 14:54 | -/4 | ||
Ševětín | 14:58 | 14:58 | -/3 | ||
Neplachov | 15:01 | 15:02 | |||
Dynín | 15:05 | 15:05 | -/3 | ||
Horusice | 15:09 | 15:10 | -/2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 15:12 | 15:12 | |||
Veselí nad Lužnicí | 15:15 | 15:18 | -/3 | 2 spoje | |
Řípec-Dráchov | 15:21 | 15:21 | |||
Soběslav | 15:24 | 15:27 | -/2 | ||
Roudná | 15:33 | 15:33 | -/1 | ||
Doubí u Tábora | 15:37 | 15:37 | |||
Planá nad Lužnicí | 15:40 | 15:41 | -/2 | ||
Sezimovo Ústí | 15:44 | 15:45 | |||
Tábor | 15:49 | 16:02 | 2/- | 4 spoje | |
Chotoviny | 16:09 | 16:09 | -/3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 16:14 | 16:18 | -/4 | ||
Mezno | 16:21 | 16:22 | |||
Střezimíř | 16:26 | 16:26 | -/2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 16:29 | 16:30 | |||
Ješetice | 16:32 | 16:36 | -/2 | ||
Heřmaničky | 16:40 | 16:46 | -/3 | ||
Votice | 16:51 | 16:52 | -/3 | ||
Olbramovice | 16:56 | 16:57 | -/3 | 3 spoje | |
Tomice | 17:01 | 17:01 | -/2 | ||
Bystřice u Benešova | 17:05 | 17:06 | -/3 | ||
Benešov u Prahy | 17:11 | 1/4 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci