Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:47 | 4:47 | 7830 | Zdice (4:01) | Plzeň hlavní nádraží (5:08) |
5:08 | 5:09 | 17801 | Radnice (4:18) | Rokycany (5:15) |
5:31 | 5:32 | 7832 | Zdice (4:44) | Plzeň hlavní nádraží (5:53) |
5:39 | 5:39 | 7801 | Plzeň hlavní nádraží (5:18) | Beroun (7:15) |
6:57 | 6:57 | 7800 | Beroun (5:48) | Plzeň hlavní nádraží (7:19) |
7:21 | 7:22 | 7820 | Beroun (6:21) | Plzeň hlavní nádraží (7:43) |
7:31 | 7:32 | 7803 | Plzeň hlavní nádraží (7:11) | Praha-Smíchov (9:11) |
8:39 | 8:39 | 7871 | Plzeň hlavní nádraží (8:18) | Rokycany (8:43) |
9:24 | 9:24 | 7804 | Beroun (8:23) | Plzeň hlavní nádraží (9:46) |
9:39 | 9:39 | 7805 | Plzeň hlavní nádraží (9:18) | Beroun (10:39) |
10:14 | 10:14 | 7870 | Rokycany (10:09) | Plzeň hlavní nádraží (10:36) |
11:24 | 11:24 | 7806 | Praha-Smíchov (9:53) | Plzeň hlavní nádraží (11:46) |
11:39 | 11:39 | 7807 | Plzeň hlavní nádraží (11:18) | Beroun (12:39) |
13:24 | 13:24 | 7808 | Beroun (12:23) | Plzeň hlavní nádraží (13:46) |
13:39 | 13:39 | 7809 | Plzeň hlavní nádraží (13:18) | Beroun (14:46) |
14:39 | 14:39 | 7811 | Plzeň hlavní nádraží (14:18) | Beroun (15:46) |
15:03 | 15:04 | 7872 | Radnice (0:00) | Radnice (16:19) |
15:24 | 15:24 | 7810 | Beroun (14:23) | Plzeň hlavní nádraží (15:46) |
15:39 | 15:39 | 7831 | Plzeň hlavní nádraží (15:18) | Zdice (16:26) |
16:24 | 16:24 | 7812 | Beroun (15:23) | Plzeň hlavní nádraží (16:46) |
16:39 | 16:39 | 7813 | Plzeň hlavní nádraží (16:18) | Beroun (17:39) |
17:24 | 17:24 | 7874 | Plzeň hlavní nádraží (0:00) | Plzeň hlavní nádraží (17:46) |
17:39 | 17:39 | 7815 | Plzeň hlavní nádraží (17:18) | Praha hlavní nádraží (19:19) |
18:24 | 18:24 | 7814 | Beroun (17:23) | Plzeň hlavní nádraží (18:53) |
18:37 | 18:37 | 7877 | Plzeň hlavní nádraží (18:13) | Rokycany (18:43) |
19:24 | 19:24 | 7816 | Beroun (18:23) | Plzeň hlavní nádraží (19:46) |
19:39 | 19:39 | 7817 | Plzeň hlavní nádraží (19:18) | Beroun (20:39) |
20:39 | 20:39 | 7819 | Plzeň hlavní nádraží (20:18) | Beroun (21:39) |
21:07 | 21:07 | 7879 | Radnice (20:22) | Rokycany (21:13) |
21:24 | 21:24 | 7818 | Praha hlavní nádraží (19:45) | Plzeň hlavní nádraží (21:46) |
21:39 | 21:39 | 7645 | Blatno u Jesenice (19:46) | Rokycany (21:43) |
22:29 | 22:29 | 7880 | Rokycany (22:25) | Plzeň hlavní nádraží (22:52) |
22:49 | 22:49 | 7882 | Radnice (0:00) | Radnice (23:34) |
23:01 | 23:01 | 7835 | Plzeň hlavní nádraží (22:41) | Zbiroh (23:27) |