Vlak 7808 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Beroun | 12:23 | 2/- | |||
Králův Dvůr | 12:26 | 12:27 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 12:29 | 12:29 | |||
Zdice | 12:33 | 12:34 | -/6 | 5 spojů | |
Stašov | 12:37 | 12:38 | |||
Praskolesy | 12:41 | 12:41 | |||
Hořovice | 12:45 | 12:46 | -/4 | ||
Cerhovice | 12:51 | 12:52 | |||
Zbiroh | 12:55 | 12:56 | -/2 | ||
Kařízek | 13:00 | 13:00 | 1/1 | ||
Mýto | 13:03 | 13:04 | |||
Holoubkov | 13:07 | 13:08 | -/3 | ||
Svojkovice | 13:11 | 13:12 | |||
Rokycany | 13:17 | 13:19 | -/3 | 4 spoje | |
Klabava | 13:24 | 13:24 | |||
Ejpovice | 13:26 | 13:27 | 1 spoj | ||
Dýšina-Horomyslice | 13:29 | 13:30 | |||
Chrást u Plzně | 13:32 | 13:33 | 1/4 | 2 spoje | |
Plzeň-Doubravka | 13:41 | 13:42 | 1 spoj | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13:46 | 2v/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci