Vlak 7879 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Radnice | 20:22 | -/2 | |||
Břasy | x | 20:26 | 20:26 | ||
Bezděkov u Radnic | x | 20:28 | 20:28 | ||
Stupno | 20:32 | 20:37 | -/2 | ||
Dolní Stupno | x | 20:40 | 20:40 | ||
Všenice | x | 20:41 | 20:41 | ||
Střapole | x | 20:44 | 20:44 | ||
Sedlecko | x | 20:46 | 20:46 | ||
Chrást u Plzně zastávka | x | 20:51 | 20:51 | ||
Chrást u Plzně obec | x | 20:53 | 20:53 | ||
Chrást u Plzně | 20:55 | 21:00 | 1/1 | 2 spoje | |
Dýšina-Horomyslice | x | 21:02 | 21:02 | ||
Ejpovice | x | 21:05 | 21:05 | 2 spoje | |
Klabava | x | 21:07 | 21:07 | ||
Rokycany | 21:13 | -/1 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci