Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:15 | 4:15 | 2601 | Děčín hlavní nádraží (4:07) | Benešov nad Ploučnicí (4:22) |
4:33 | 4:33 | 2640 | Benešov nad Ploučnicí (4:26) | Děčín hlavní nádraží (4:41) |
4:52 | 4:52 | 6601 | Děčín hlavní nádraží (4:44) | Liberec (7:33) |
5:11 | 5:11 | 6600 | Česká Lípa hlavní nádraží (4:33) | Děčín hlavní nádraží (5:20) |
5:33 | 5:33 | 2616 | Benešov nad Ploučnicí (5:25) | Děčín hlavní nádraží (5:46) |
5:44 | 5:45 | 6603 | Děčín hlavní nádraží (5:36) | Česká Lípa hlavní nádraží (6:25) |
6:04 | 6:04 | 6602 | Česká Lípa hlavní nádraží (5:29) | Děčín hlavní nádraží (6:13) |
6:23 | 6:24 | 6605 | Děčín hlavní nádraží (6:15) | Bakov nad Jizerou (7:59) |
6:41 | 6:41 | 2642 | Benešov nad Ploučnicí (6:33) | Děčín hlavní nádraží (6:50) |
6:51 | 6:52 | 2603 | Děčín hlavní nádraží (6:38) | Benešov nad Ploučnicí (7:00) |
7:23 | 7:23 | 2618 | Benešov nad Ploučnicí (7:15) | Děčín hlavní nádraží (7:32) |
8:40 | 8:40 | 2620 | Benešov nad Ploučnicí (8:32) | Děčín hlavní nádraží (8:53) |
9:14 | 9:15 | 2605 | Děčín hlavní nádraží (9:06) | Benešov nad Ploučnicí (9:23) |
9:44 | 9:45 | 6607 | Děčín hlavní nádraží (9:36) | Česká Lípa hlavní nádraží (10:25) |
10:41 | 10:41 | 6604 | Česká Lípa hlavní nádraží (10:06) | Děčín hlavní nádraží (10:50) |
11:04 | 11:04 | 6609 | Děčín hlavní nádraží (10:56) | Česká Lípa hlavní nádraží (11:40) |
12:17 | 12:18 | 2607 | Děčín hlavní nádraží (12:09) | Benešov nad Ploučnicí (12:26) |
12:36 | 12:36 | 6606 | Česká Lípa hlavní nádraží (11:52) | Děčín hlavní nádraží (12:49) |
13:17 | 13:18 | 2631 | Děčín hlavní nádraží (13:09) | Benešov nad Ploučnicí (13:26) |
13:44 | 13:45 | 6611 | Děčín hlavní nádraží (13:36) | Česká Lípa hlavní nádraží (14:22) |
14:06 | 14:06 | 6608 | Česká Lípa hlavní nádraží (13:25) | Děčín hlavní nádraží (14:20) |
14:17 | 14:18 | 2609 | Děčín hlavní nádraží (14:09) | Benešov nad Ploučnicí (14:26) |
15:01 | 15:01 | 6610 | Česká Lípa hlavní nádraží (14:25) | Děčín hlavní nádraží (15:10) |
15:22 | 15:23 | 6613 | Děčín hlavní nádraží (15:10) | Česká Lípa hlavní nádraží (15:59) |
15:44 | 15:45 | 2633 | Děčín hlavní nádraží (15:36) | Benešov nad Ploučnicí (15:53) |
16:06 | 16:06 | 2646 | Benešov nad Ploučnicí (15:59) | Děčín hlavní nádraží (16:19) |
16:17 | 16:18 | 2611 | Děčín hlavní nádraží (16:09) | Benešov nad Ploučnicí (16:26) |
16:41 | 16:41 | 6612 | Liberec (14:36) | Děčín hlavní nádraží (16:50) |
16:58 | 16:59 | 2635 | Děčín hlavní nádraží (16:50) | Benešov nad Ploučnicí (17:07) |
17:31 | 17:31 | 2624 | Benešov nad Ploučnicí (17:23) | Děčín hlavní nádraží (17:40) |
18:28 | 18:29 | 6615 | Děčín hlavní nádraží (18:20) | Česká Lípa hlavní nádraží (19:11) |
18:47 | 18:47 | 6614 | Česká Lípa hlavní nádraží (18:12) | Děčín hlavní nádraží (18:56) |
19:05 | 19:06 | 2613 | Děčín hlavní nádraží (18:57) | Benešov nad Ploučnicí (19:14) |
19:26 | 19:26 | 2626 | Benešov nad Ploučnicí (19:18) | Děčín hlavní nádraží (19:35) |
20:18 | 20:19 | 2615 | Děčín hlavní nádraží (20:10) | Benešov nad Ploučnicí (20:27) |
20:36 | 20:36 | 6616 | Česká Lípa hlavní nádraží (19:57) | Děčín hlavní nádraží (20:45) |
21:38 | 21:38 | 2628 | Mikulášovice dolní nádraží (19:49) | Děčín hlavní nádraží (21:51) |
21:49 | 21:50 | 2637 | Děčín hlavní nádraží (21:41) | Benešov nad Ploučnicí (21:59) |
23:10 | 23:10 | 6618 | Liberec (21:16) | Děčín hlavní nádraží (23:19) |