Vlak 6614 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Česká Lípa hlavní nádraží | 18:12 | 1/3 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | 18:14 | 18:14 | |||
Stružnice | 18:20 | 18:21 | -/2 | ||
Horní Police | 18:25 | 18:25 | -/2 | ||
Žandov | 18:27 | 18:27 | |||
Starý Šachov | 18:29 | 18:29 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 18:34 | 18:34 | -/2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18:38 | 18:39 | -/3 | 5 spojů | |
Malá Veleň | 18:42 | 18:43 | |||
Březiny u Děčína | 18:47 | 18:47 | |||
Děčín východ | 18:51 | 18:52 | 3 hor./- | 6 spojů | |
Děčín hlavní nádraží | 18:56 | 4/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci