..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Potůčník :..
Potůčník
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:24 | 4:24 | 3601 | Šumperk (3:47) | Jeseník (5:30) |
5:17 | 5:17 | 3600 | Jeseník (4:17) | Šumperk (6:08) |
5:27 | 5:27 | 3671 | Šumperk (4:34) | Branná (5:44) |
6:21 | 6:21 | 3603 | Šumperk (5:12) | Jeseník (7:27) |
6:33 | 6:33 | 3674 | Branná (6:13) | Šumperk (7:30) |
7:20 | 7:21 | 3604 | Zlaté Hory (5:38) | Šumperk (8:02) |
7:33 | 7:33 | 3605 | Šumperk (6:43) | Jeseník (8:36) |
9:40 | 9:40 | 3606 | Jeseník (8:38) | Šumperk (10:26) |
9:55 | 9:55 | 3607 | Šumperk (9:12) | Mikulovice (11:25) |
12:23 | 12:23 | 3609 | Olomouc hlavní nádraží (9:47) | Zlaté Hory (14:20) |
13:17 | 13:18 | 3608 | Mikulovice (11:39) | Šumperk (14:06) |
13:45 | 13:45 | R 903 | Zábřeh na Moravě (13:10) | Jeseník (14:45) |
14:22 | 14:22 | R 756 | Jeseník (13:14) | Plzeň hlavní nádraží (21:00) |
14:40 | 14:40 | 3611 | Šumperk (13:52) | Jeseník (15:46) |
15:16 | 15:16 | 3610 | Jeseník (14:08) | Šumperk (16:10) |
16:23 | 16:23 | 3613 | Šumperk (15:24) | Jeseník (17:28) |
16:59 | 17:00 | 3612 | Jeseník (15:57) | Šumperk (17:54) |
17:18 | 17:19 | 3615 | Olomouc hlavní nádraží (15:03) | Branná (17:35) |
18:00 | 18:01 | 3614 | Branná (17:41) | Olomouc hlavní nádraží (20:22) |
19:27 | 19:27 | 3617 | Šumperk (18:37) | Mikulovice (20:53) |
20:02 | 20:02 | 3616 | Lipová Lázně (19:08) | Šumperk (20:51) |
21:24 | 21:24 | 3619 | Šumperk (20:39) | Zlaté Hory (23:02) |
22:19 | 22:19 | 3618 | Mikulovice (21:01) | Šumperk (23:03) |