Vlak 3614 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Branná | 17:41 | -/3 | |||
Nové Losiny | 17:47 | 17:47 | |||
Jindřichov na Moravě | 17:52 | 17:56 | |||
Potůčník | 18:00 | 18:01 | |||
Hanušovice | 18:06 | 18:10 | -/2 | 3 spoje | |
Hanušovice Holba | 18:12 | 18:13 | |||
Bohdíkov | 18:17 | 18:18 | -/4 | ||
Komňátka | 18:21 | 18:21 | |||
Ruda nad Moravou | 18:25 | 18:26 | -/3 | ||
Bartoňov | 18:29 | 18:29 | |||
Bohutín | 18:32 | 18:33 | |||
Bludov lázně | 18:36 | 18:37 | |||
Bludov | 18:39 | 18:39 | 5 spojů | ||
Šumperk | 18:50 | 18:58 | -/6 | 3 spoje | |
Nový Malín | 19:04 | 19:05 | |||
Hrabišín | 19:11 | 19:12 | |||
Libina | 19:17 | 19:18 | -/2 | ||
Nová Hradečná | 19:24 | 19:24 | |||
Troubelice zastávka | 19:26 | 19:27 | |||
Troubelice | 19:30 | 19:31 | -/3 | ||
Uničov | 19:37 | 19:40 | -/4 | 1 spoj | |
Uničov zastávka | 19:43 | 19:43 | |||
Újezd u Uničova | 19:47 | 19:48 | -/1 | ||
Mladějovice | 19:52 | 19:53 | |||
Babice u Šternberka | 19:56 | 19:57 | |||
Šternberk | 20:00 | 20:04 | -/3 | ||
Štarnov | 20:08 | 20:09 | |||
Bohuňovice | 20:12 | 20:12 | -/2 | ||
Hlušovice | 20:15 | 20:16 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20:22 | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci