..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Dolní Smrčné :..
Dolní Smrčné
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:27 | 4:27 | 4803 | Jihlava (4:05) | Brno hlavní nádraží (6:28) |
4:54 | 4:54 | 4870 | Třebíč (4:25) | Jihlava (5:17) |
5:32 | 5:33 | 4802 | Brno hlavní nádraží (3:35) | Jihlava (6:01) |
6:40 | 6:41 | 4873 | Jihlava (6:19) | Třebíč (7:20) |
6:50 | 6:50 | 4872 | Kralice nad Oslavou (5:42) | Jihlava (7:14) |
8:04 | 8:05 | 4874 | Třebíč (7:35) | Jihlava (8:28) |
9:51 | 9:52 | 4809 | Jihlava (9:30) | Brno hlavní nádraží (12:10) |
9:59 | 9:59 | 4806 | Brno hlavní nádraží (7:37) | Jihlava (10:22) |
11:51 | 11:52 | 4811 | Jihlava (11:30) | Brno hlavní nádraží (14:14) |
12:34 | 12:34 | 4878 | Třebíč (11:51) | Jihlava (13:01) |
13:52 | 13:53 | 4813 | Jihlava (13:30) | Brno hlavní nádraží (16:10) |
13:59 | 13:59 | 4810 | Brno hlavní nádraží (11:37) | Jihlava (14:23) |
15:18 | 15:19 | 4875 | Jihlava (14:53) | Třebíč (15:59) |
15:31 | 15:32 | 4812 | Brno hlavní nádraží (12:37) | Jihlava (15:57) |
15:53 | 15:53 | 4815 | Jihlava (15:30) | Brno hlavní nádraží (18:10) |
15:56 | 15:56 | 4814 | Brno hlavní nádraží (13:37) | Jihlava (16:28) |
16:24 | 16:25 | 4877 | Jihlava (16:01) | Studenec (17:55) |
17:52 | 17:53 | 4817 | Jihlava (17:30) | Brno hlavní nádraží (20:10) |
17:59 | 17:59 | 4816 | Brno hlavní nádraží (15:37) | Jihlava (18:22) |
19:59 | 20:00 | 4819 | Jihlava (19:38) | Brno hlavní nádraží (22:05) |
20:47 | 20:47 | 24820 | Znojmo (18:50) | Jihlava (21:07) |
23:00 | 23:00 | 4879 | Jihlava (22:40) | Třebíč (23:35) |