Vlak 4817 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Jihlava | 17:30 | ||||
Malý Beranov | 17:34 | 17:34 | |||
Luka nad Jihlavou | 17:42 | 17:43 | -/3 | ||
Bítovčice | 17:45 | 17:46 | |||
Přímělkov | 17:49 | 17:49 | |||
Dolní Smrčné | 17:52 | 17:53 | |||
Bransouze | 17:55 | 17:56 | -/4 | ||
Číchov | 17:59 | 18:00 | |||
Okříšky | 18:06 | 18:07 | 1/2 | 1 spoj | |
Krahulov | 18:14 | 18:14 | -/3 | ||
Třebíč-Borovina | 18:19 | 18:19 | |||
Třebíč | 18:23 | 18:39 | -/1 | 1 spoj | |
Vladislav zastávka | 18:48 | 18:48 | |||
Studenec | 18:56 | 18:57 | -/1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 19:05 | 19:06 | -/3 | 2 spoje | |
Kralice nad Oslavou | 19:14 | 19:15 | -/3 | ||
Rapotice | 19:21 | 19:24 | -/2 | ||
Vysoké Popovice | 19:28 | 19:28 | |||
Zastávka u Brna | 19:35 | 19:38 | -/3 | ||
Rosice u Brna | 19:41 | 19:41 | |||
Tetčice | 19:44 | 19:45 | -/2 | ||
Omice | 19:48 | 19:49 | |||
Střelice | 19:53 | 19:55 | -/2 | ||
Střelice dolní | 19:57 | 19:57 | |||
Brno-Horní Heršpice | 20:05 | 20:05 | -/6 | ||
Brno hlavní nádraží | 20:10 | VI/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci