..: Všetaty - Příjezdy a odjezdy vlaků 2023 :..

Všetaty Informace o stanici

Odjezdová tabule Správy železnic on-line

Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.


Příj.Odj.LinkaVlak    Z => DoNást./Kol.Poznámky
1.16 1.17 S3  9520 Praha hl.n. (0.26) Mělník (1.27) 1 / 1 nejede 25.XII., 1.I.;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
4.23 S3  9547 Mělník (4.12)   1 / 1 jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.;
dopravce České dráhy, a.s.;
4.26 4.28 S3  9523 Byšice (4.21) Praha Masarykovo nádraží (5.20) 1 / 2 nejede 25.XII.;
v a do 17.III. a od 5.XI. a 26.XII., 18.XI., od 19.III. do 3.XI. denně; dopravce České dráhy, a.s.; v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., kromě 8.IV., 18.XI.
4.28 4.31 S3  9550 Neratovice (4.21) Mladá Boleslav hl.n. (5.10) 1 / 1 jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.;
dopravce České dráhy, a.s.; v a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI.; ; ; 1.2.
4.51 S43  19500   Kralupy nad Vltavou (5.22) 2 / 2 jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.;
dopravce České dráhy, a.s.;
5.20 5.23 S1  22803 Mělník (5.11) Kolín (6.58) 2 / 2 jede v od 3.VII.;
dopravce České dráhy, a.s.;
5.20 5.23 S3  9501 Mladá Boleslav hl.n. (4.44) Praha Masarykovo nádraží (6.20) 1 / 2 ; Mladá Boleslav hl. n.-Všetaty jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.; Všetaty-Praha Masaryk. n. nejede 25.XII., 1.I.;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
5.20 5.23 S32/U32  6443 Mělník (5.11) Kolín (6.55) 2 / 2 jede v do 30.VI.;
dopravce České dráhy, a.s.;
5.39 5.40 S3  9500 Praha Masarykovo nádraží (4.45) Mladá Boleslav hl.n. (6.15) 1 / 1 ; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
5.17 5.42 S32/U32  6400 Lysá nad Labem (4.54) Ústí nad Labem západ (6.53) 2 / 1 jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
5.47 5.48 R23  1301 Ústí nad Labem hl.n. (4.40) Kolín (6.39) 2 / 2 REGIOJET
nejede 25., 26.XII., 1.I.;
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
5.48 5.49 R21  1139 Mladá Boleslav hl.n. (5.22) Praha hl.n. (6.32) 1 / 1 Mladá Boleslav hl. n.-Praha hl. n. jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; platí také jízdní doklady PID; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
5.59 6.00 S3  9541 Mělník (5.48) Praha Masarykovo nádraží (6.52) 1 / 2 ; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
6.18 6.20 S1  22809 Ústí nad Labem západ (5.03) Kolín (7.58) 2 / 2 jede v od 3.VII.;
dopravce České dráhy, a.s.;
6.18 6.20 S32/U32  6401 Ústí nad Labem západ (5.03) Velký Osek (7.48) 2 / 2 jede v do 30.VI.;
dopravce České dráhy, a.s.;
6.10 6.22 S3  9503 Mladá Boleslav hl.n. (5.32) Praha Masarykovo nádraží (7.20) 1 / 2 ; Mladá Boleslav hl. n.-Všetaty jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.; Všetaty-Praha Masaryk. n. nejede 25.XII.;
Mladá Boleslav hl. n. – Všetaty v a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.; Všetaty – Praha Masaryk. n. v a
6.39 6.40 S3  9502 Praha Masarykovo nádraží (5.45) Mladá Boleslav město (7.30) 1 / 1 ; Mladá Boleslav hl. n.-Mladá Boleslav město jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; 1.2. Praha Masaryk. n. – Mladá Boleslav hl. n. v a ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; Praha Masaryk. n. – Mladá Boleslav hl. n. v a ; ; v
6.41 6.42 S32/U32  6402 Nymburk hl.n. (5.30) Ústí nad Labem západ (7.53) 2 / 1 Nymburk hl. n.-Lysá nad Labem jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; Lysá nad Labem – Ústí n.L. západ v a ; Lysá nad Labem – Ústí n.L. západ v a
6.48 6.49 R43  1543 Mladá Boleslav město (6.10) Praha Masarykovo nádraží (7.32) 1 / 1 JIZERA
; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
6.59 7.00 S3  9543 Mělník (6.48) Praha Masarykovo nádraží (7.59) 1 / 2 ; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ;
7.15 7.16 S32/U32  6403 Ústí nad Labem západ (6.03) Lysá nad Labem (7.39) 2 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
7.20 7.21 S32/U32  6404 Nymburk hl.n. (6.30) Ústí nad Labem západ (8.53) 2 / 1 jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.;
7.10 7.23 S3  9505 Mladá Boleslav hl.n. (6.34) Praha Masarykovo nádraží (8.20) 1 / 2 ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
7.39 7.41 S3  9524 Praha Masarykovo nádraží (6.45) Mělník (7.50) 1 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2. Praha Masaryk. n. – Všetaty ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; Praha Masaryk. n. – Všetaty; 1.2. Všetaty – Mělník v a ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; Všetaty – Mělník v a
7.42 S3  9545   Praha Masarykovo nádraží (8.59) 1 / 1 ; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
7.47 7.48 R23  1303 Ústí nad Labem hl.n. (6.36) Kolín (8.39) 2 / 2 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
7.49 7.50 R21  1141 Tanvald (5.58) Praha hl.n. (8.32) 1 / 1 Tanvald-Turnov jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.; Turnov-Praha hl. n. nejede 25.XII., 1.I.;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
8.03 8.04 R21  1140 Praha hl.n. (7.22) Tanvald (9.58) 1 / 1 jede do 28.IV. a od 2.X. denně, od 2.V. do 29.IX. jede v ;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; Praha hl. n. – Turnov platí také jízdní doklady PID; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; Ml. Boleslav hl. n. – Tanvald platí také jízdní doklady IDOL
8.03 8.04 R21  1142 Praha hl.n. (7.22) Tanvald (9.58) 2 / 2 jede v a od 29.IV. do 1.X.;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
8.05 8.07 R23  1300 Kolín (7.14) Ústí nad Labem hl.n. (9.16) 2 / 1 REGIOJET
nejede 25., 26.XII., 1.I.;
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
8.15 8.16 S32/U32  6405 Ústí nad Labem západ (7.03) Lysá nad Labem (8.39) 2 / 2 jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
8.22 8.23 S3  9525 Mělník (8.11) Praha Masarykovo nádraží (9.20) 1 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2. v a ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v a
8.39 8.40 S3  9504 Praha Masarykovo nádraží (7.45) Mladá Boleslav hl.n. (9.21) 1 / 1 ; Byšice-Mladá Boleslav hl. n. jede v a ;
; 1.2.; dopravce České dráhy, a.s.; ; v a
8.37 8.42 S32/U32  6406 Lysá nad Labem (8.14) Ústí nad Labem západ (9.52) 2 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
8.48 8.49 R43  1545 Mladá Boleslav město (8.02) Praha Masarykovo nádraží (9.32) 1 / 1 JIZERA
jede v ;
; dopravce České dráhy, a.s.;
9.04 9.07 R43  1540 Praha Masarykovo nádraží (8.22) Mladá Boleslav město (9.53) 1 / 1 JIZERA
; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
9.16 9.17 T3  1272 Praha-Vršovice (8.21) Mšeno (10.30) 1 / 1 KOKOŘÍNSKÝ RYCHLÍK
jede v a od 25.III. do 29.X.;
dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; ; 2.; <=>;
9.17 9.20 S32/U32  6407 Ústí nad Labem západ (8.03) Lysá nad Labem (9.43) 2 / 2 Litoměřice město-Lysá nad Labem jede v a ;
v a ; v a ; dopravce České dráhy, a.s.;
9.17 9.23 S3  9507 Mladá Boleslav hl.n. (8.38) Praha Masarykovo nádraží (10.20) 1 / 2 ; Mladá Boleslav hl. n.-Byšice jede v a ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
9.39 9.40 S3  9526 Praha Masarykovo nádraží (8.45) Mělník (9.51) 1 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; ; v ; 1.2. v a ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v a
9.47 9.48 R23  1305 Ústí nad Labem hl.n. (8.36) Kolín (10.39) 2 / 2 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
9.49 9.50 R21  1143 Tanvald (7.58) Praha hl.n. (10.32) 1 / 1 Tanvald-Turnov nejede 25.XII., 1.I.;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
9.45 9.50 T10  1275 Praha-Vršovice (8.46) Mikulášovice dolní nádraží (13.11) 1 / 2 LUŽICKOHORSKÝ RYCHLÍK
jede v a od 25.III. do 29.X.;
; 2.; <=> Praha-Vršovice – Staré Splavy;Jedlová – Mikulášovice dol. n.; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.;
10.03 10.04 R21  1144 Praha hl.n. (9.22) Tanvald (11.57) 1 / 1 Praha hl. n.-Turnov nejede 29.IV. – 1.X.; Turnov-Tanvald jede v a do 23.IV. a od 7.X. a 23.XII. – 2.I., 3.II., 6.IV., 26., 27.X.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ; ; <=>
10.03 10.04 R21  1146 Praha hl.n. (9.22) Tanvald (11.57) 1 / 1 Praha hl. n.-Turnov jede 29.IV. – 1.X.; Turnov-Tanvald jede v a od 29.IV. do 28.V., od 1.VI. do 1.X. jede denně;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ; ; <=>
10.05 10.07 R23  1302 Kolín (9.14) Ústí nad Labem hl.n. (11.16) 2 / 1 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
10.22 10.23 S3  9527 Mělník (10.11) Praha Masarykovo nádraží (11.20) 1 / 2 1.2. v a ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v a ; dopravce České dráhy, a.s.; v ;
10.40 10.42 S32/U32  6408 Lysá nad Labem (10.17) Ústí nad Labem západ (11.52) 2 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
10.39 10.43 S3  9506 Praha Masarykovo nádraží (9.45) Mladá Boleslav hl.n. (11.20) 1 / 1 ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.; v a
11.14 11.16 S32/U32  6409 Ústí nad Labem západ (10.03) Lysá nad Labem (11.39) 2 / 2 v a ; v a ; dopravce České dráhy, a.s.;
11.12 11.23 S3  9509 Mladá Boleslav město (10.29) Praha Masarykovo nádraží (12.20) 1 / 2 ; Mladá Boleslav město-Mladá Boleslav hl. n. jede v ;
Mladá Boleslav hl. n. – Praha Masaryk. n. v a ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
11.39 11.40 S3  9528 Praha Masarykovo nádraží (10.45) Mělník (11.49) 1 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
11.47 11.48 R23  1307 Ústí nad Labem hl.n. (10.36) Kolín (12.39) 2 / 2 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
11.49 11.50 R21  1145 Turnov (10.44) Praha hl.n. (12.32) 1 / 1 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
12.03 12.04 R21  1148 Praha hl.n. (11.22) Tanvald (13.57) 1 / 1 Železný Brod-Tanvald jede v a do 25.VI. a od 9.IX. a 23.XII. – 2.I., od 1.VII. do 3.IX. jede denně;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
12.05 12.07 R23  1304 Kolín (11.14) Ústí nad Labem hl.n. (13.16) 2 / 1 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
12.22 12.23 S3  9529 Mělník (12.11) Praha Masarykovo nádraží (13.20) 1 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
12.40 12.42 S32/U32  6410 Lysá nad Labem (12.17) Ústí nad Labem západ (13.53) 2 / 1 v a ; v a ; dopravce České dráhy, a.s.;
12.39 12.43 S3  9508 Praha Masarykovo nádraží (11.45) Mladá Boleslav hl.n. (13.20) 1 / 1 ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.; v
13.14 13.16 S32/U32  6411 Ústí nad Labem západ (12.03) Lysá nad Labem (13.39) 2 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
13.12 13.23 S3  9511 Mladá Boleslav hl.n. (12.37) Praha Masarykovo nádraží (14.20) 1 / 2 ;
dopravce České dráhy, a.s.; v a ; ; ; 1.2.
13.39 13.40 S3  9530 Praha Masarykovo nádraží (12.45) Mělník (13.51) 1 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; v a ; ; ; 1.2.
13.47 13.48 R23  1309 Ústí nad Labem hl.n. (12.36) Kolín (14.39) 2 / 2 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
13.49 13.50 R21  1147 Tanvald (11.58) Praha hl.n. (14.32) 1 / 1 Tanvald-Turnov jede v a od 29.IV. do 28.V., od 1.VI. do 1.X. jede denně; Turnov-Praha hl. n. jede 29.IV. – 1.X.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; ; ; ; ; ; 2.
13.49 13.50 R21  1219 Tanvald (11.58) Praha hl.n. (14.32) 1 / 1 Tanvald-Turnov jede v a do 23.IV. a od 7.X. a 23.XII. – 2.I., 3.II., 6.IV., 26., 27.X.; Turnov-Praha hl. n. nejede 29.IV. – 1.X.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.; <=>
14.03 14.04 R21  1150 Praha hl.n. (13.22) Tanvald (15.57) 1 / 1 <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
14.05 14.07 R23  1306 Kolín (13.14) Ústí nad Labem hl.n. (15.16) 2 / 1 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
14.15 S33  8521 Mladějov v Čechách (12.35)   1 / 2 jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ;
14.22 14.23 S3  9531 Mělník (14.11) Praha Masarykovo nádraží (15.20) 1 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; v a ; ; ; 1.2.
14.24 S3  9556   Mladá Boleslav město (15.11) 1 / 1 ; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ;
14.40 14.42 S32/U32  6412 Lysá nad Labem (14.17) Ústí nad Labem západ (15.52) 2 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
14.39 14.43 S3  9510 Praha Masarykovo nádraží (13.45) Mladá Boleslav hl.n. (15.20) 1 / 1 ; Všetaty-Mladá Boleslav hl. n. jede v a ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
15.04 15.08 R43  1542 Praha Masarykovo nádraží (14.22) Turnov (16.27) 1 / 1 JIZERA
; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
15.14 15.16 S32/U32  6413 Ústí nad Labem západ (14.03) Lysá nad Labem (15.39) 2 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
15.21 S3  9559 Mladá Boleslav hl.n. (14.41)   1 / 1 jede v ;
v od 3.VII. do 1.IX.; v od 3.VII. do 1.IX.; dopravce České dráhy, a.s.
15.13 15.23 S3  9513 Mladá Boleslav hl.n. (14.37) Praha Masarykovo nádraží (16.20) 1 / 2 ; Mladá Boleslav hl. n.-Všetaty jede v a ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
15.39 15.40 S3  9532 Praha Masarykovo nádraží (14.45) Mělník (15.51) 1 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; v a ; ; ; 1.2.
15.47 15.48 R23  1311 Ústí nad Labem hl.n. (14.36) Kolín (16.39) 2 / 2 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
15.49 15.50 R21  1149 Tanvald (13.58) Praha hl.n. (16.32) 1 / 1 Tanvald-Praha hl. n. jede v a do 25.VI. a od 9.IX. a 23.XII. – 2.I., od 1.VII. do 3.IX. jede denně;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
15.49 15.50 R21  1159 Tanvald (13.46) Praha hl.n. (16.32) 2 / 2 Tanvald-Praha hl. n. jede v , nejede 23.XII. – 2.I., 3.VII. – 1.IX.;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
16.03 16.04 R21  1152 Praha hl.n. (15.22) Tanvald (17.57) 1 / 1 Turnov-Tanvald jede v a , nejede 24., 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
16.05 16.07 R23  1308 Kolín (15.14) Ústí nad Labem hl.n. (17.16) 2 / 1 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
16.17 S3  9558   Mladá Boleslav hl.n. (16.56) 1 / 1 jede v ;
v od 3.VII. do 1.IX.; v od 3.VII. do 1.IX.; dopravce České dráhy, a.s.
16.22 16.23 S3  9533 Mělník (16.11) Praha Masarykovo nádraží (17.20) 1 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.; v a
16.39 16.42 S3  9512 Praha Masarykovo nádraží (15.45) Mladá Boleslav hl.n. (17.20) 1 / 1 ; Všetaty-Mladá Boleslav hl. n. jede v a ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.; v a
16.40 16.42 S32/U32  6414 Lysá nad Labem (16.17) Ústí nad Labem západ (17.53) 2 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
16.45 16.49 R43  1547 Turnov (15.28) Praha Masarykovo nádraží (17.32) 1 / 1 JIZERA
; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
17.04 17.06 R43  1544 Praha Masarykovo nádraží (16.22) Turnov (18.26) 1 / 1 JIZERA
; jede v ;
Mladá Boleslav hl. n. – Turnov v do 24.III. a od 6.X. a 16.XI., od 27.III. do 29.IX. v ; Praha Masaryk. n. – Mladá Boleslav hl. n.; dopravce České dráhy, a.s.;
17.14 17.19 S32/U32  6415 Ústí nad Labem západ (16.03) Lysá nad Labem (17.42) 2 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
17.16 17.23 S3  9515 Mladá Boleslav hl.n. (16.37) Praha Masarykovo nádraží (18.20) 1 / 1 ; Mladá Boleslav hl. n.-Všetaty jede v a ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
17.39 17.40 S3  9534 Praha Masarykovo nádraží (16.45) Mělník (17.51) 1 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
17.47 17.48 R23  1313 Ústí nad Labem hl.n. (16.36) Kolín (18.39) 2 / 2 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
17.49 17.50 R21  1151 Tanvald (15.58) Praha hl.n. (18.32) 1 / 1 Tanvald-Praha hl. n. jede do 28.IV. a od 2.X. denně, od 2.V. do 29.IX. jede v ;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
17.49 17.50 R21  1153 Tanvald (15.58) Praha hl.n. (18.32) 2 / 2 Tanvald-Praha hl. n. jede v a od 29.IV. do 1.X.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
18.03 18.04 R21  1154 Praha hl.n. (17.22) Tanvald (19.57) 1 / 1 Turnov-Tanvald nejede 24., 31.XII.;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
17.54 18.04 T3  1273 Mšeno (16.46) Praha-Vršovice (18.59) 1 / 2 KOKOŘÍNSKÝ RYCHLÍK
jede v a od 25.III. do 29.X.;
dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; ; 2.; <=>;
18.05 18.07 R23  1310 Kolín (17.14) Ústí nad Labem hl.n. (19.16) 2 / 1 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
18.22 18.23 S3  9535 Mělník (18.11) Praha Masarykovo nádraží (19.20) 1 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
18.40 18.42 S32/U32  6416 Lysá nad Labem (18.17) Ústí nad Labem západ (19.52) 2 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
18.41 18.42 T10  1274 Mikulášovice dolní nádraží (15.13) Praha-Vršovice (19.41) 1 / 2 LUŽICKOHORSKÝ RYCHLÍK
jede v a od 25.III. do 29.X.;
; 2.; <=> Mikulášovice dol. n. – Jedlová;Staré Splavy – Praha-Vršovice; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.;
18.39 18.43 S3  9514 Praha Masarykovo nádraží (17.45) Mladá Boleslav hl.n. (19.20) 1 / 1 ; Všetaty-Mladá Boleslav hl. n. jede v a ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.; v a
19.04 19.06 R43  1546 Praha Masarykovo nádraží (18.22) Mladá Boleslav město (19.53) 1 / 1 JIZERA
; jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
19.14 19.18 S32/U32  6417 Ústí nad Labem západ (18.03) Lysá nad Labem (19.41) 2 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v a ;
19.15 19.23 S3  9517 Mladá Boleslav hl.n. (18.37) Praha Masarykovo nádraží (20.20) 1 / 2 ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
19.39 19.40 S3  9536 Praha Masarykovo nádraží (18.45) Mělník (19.51) 1 / 1 dopravce České dráhy, a.s.; 1.2. v , a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v , a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI.;
19.47 19.48 R23  1315 Ústí nad Labem hl.n. (18.36) Kolín (20.39) 2 / 2 REGIOJET
nejede 24., 25., 31.XII.;
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
19.49 19.50 R21  1155 Tanvald (17.58) Praha hl.n. (20.32) 1 / 1 Tanvald-Praha hl. n. jede do 28.IV. a od 2.X. denně, od 2.V. do 29.IX. jede v ;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
19.49 19.50 R21  1157 Tanvald (17.58) Praha hl.n. (20.32) 2 / 2 Tanvald-Praha hl. n. jede v a od 29.IV. do 1.X.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
20.03 20.04 R21  1156 Praha hl.n. (19.22) Turnov (21.10) 1 / 1 nejede 24., 31.XII.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
20.05 20.07 R23  1312 Kolín (19.14) Ústí nad Labem hl.n. (21.16) 2 / 1 REGIOJET
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
20.22 20.23 S3  9537 Mělník (20.11) Praha Masarykovo nádraží (21.20) 1 / 2 dopravce České dráhy, a.s.; ; v , a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI.; 1.2. v , a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy
20.40 20.42 S32/U32  6418 Lysá nad Labem (20.17) Ústí nad Labem západ (21.52) 2 / 1 nejede 24., 31.XII.;
dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v a ;
20.39 20.43 S3  9516 Praha Masarykovo nádraží (19.45) Mladá Boleslav hl.n. (21.20) 1 / 1 ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2.
21.14 21.15 S32/U32  6419 Ústí nad Labem západ (20.03) Lysá nad Labem (21.38) 2 / 2 nejede 24., 31.XII.;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ;
21.12 21.23 S3  9519 Mladá Boleslav hl.n. (20.37) Praha Masarykovo nádraží (22.20) 1 / 2 v , a do 16.III. a od 4.XI., kromě 24.XII., 16.XI., od 18.III. do 2.XI. denně; dopravce České dráhy, a.s.; v a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI.; ; 1.2. v a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy
21.39 21.40 S3  9518 Praha Masarykovo nádraží (20.45) Mladá Boleslav hl.n. (22.16) 1 / 2 nejede 24.XII.;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
22.03 22.04 R21  1158 Praha hl.n. (21.22) Mladá Boleslav hl.n. (22.31) 1 / 1 jede v a , nejede 24., 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; ; ; ; 2.; ;
22.05 22.06 R23  1314 Kolín (21.14) Ústí nad Labem hl.n. (23.13) 2 / 1 REGIOJET
nejede 24., 25., 31.XII.;
dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ;
22.39 22.40 S3  9538 Praha Masarykovo nádraží (21.45) Mělník (22.51) 1 / 1 nejede 24.XII.;
dopravce České dráhy, a.s.; v a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI.; 1.2. v a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v a , kromě 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.;
23.00 S43  19529 Kralupy nad Vltavou (22.28)   1 / 2 jede v a , nejede 24., 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.;
dopravce České dráhy, a.s.;
23.18 23.23 S3  9551 Mladá Boleslav hl.n. (22.41) Praha hl.n. (0.15) 1 / 2 Mladá Boleslav hl. n.-Praha hl. n. nejede 24./25.XII.;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
23.39 23.40 S3  9540 Praha Masarykovo nádraží (22.45) Mělník (23.50) 1 / 1 Praha Masaryk. n.-Všetaty nejede 24.XII.; Všetaty-Mělník jede v a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI., nejede 24.XII.;
Praha Masaryk. n. – Všetaty v , a do 16.III. a od 4.XI., kromě 16.XI., od 18.III. do 2.XI. denně; Všetaty – Mělník; dopravce České dráhy, a.s.; Praha Masaryk. n. – Všetaty v a , kromě 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.; v a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI., kromě 24.XII.; 1.2. v a 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 17.XI., kromě 24.XII. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy
23.42 S3  9548   Mělník (23.53) 1 / 2 jede v a , nejede 24., 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.;
dopravce České dráhy, a.s.;

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2024 ŽelPage - Webmaster