Sp 1547 „Jizera“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 15.28 | 2/2 | |||
Příšovice | 15.32 | 15.33 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 15.39 | 15.39 | |||
Mnichovo Hradiště | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 15.50 | 15.50 | |||
Bakov nad Jizerou | 15.53 | 15.58 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.05 | 16.09 | 3 | ||
Chotětov | 16.20 | 16.22 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 16.26 | 16.26 | |||
Kropáčova Vrutice | 16.32 | 16.33 | 3 | ||
Košátky | 16.35 | 16.35 | |||
Kojovice | 16.37 | 16.37 | |||
Byšice | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Všetaty | 16.45 | 16.49 | 1/1 | ||
Tišice | 16.52 | 16.52 | |||
Neratovice | 16.56 | 16.58 | 4 | ||
Neratovice sídliště | 16.59 | 17.00 | |||
Praha-Čakovice | 17.11 | 17.13 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 17.24 | 17.25 | 1 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.32 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci