Sp 1540 „Jizera“ | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + Bdtn757 + 750.7 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.22 | II./3 | |||
Praha-Vysočany | 8.29 | 8.30 | 1 | ||
Praha-Čakovice | 8.41 | 8.42 | 2 | ||
Neratovice sídliště | 8.52 | 8.52 | |||
Neratovice | 8.55 | 8.57 | 3 | ||
Tišice | 9.00 | 9.00 | |||
Všetaty | 9.04 | 9.07 | 1/1 | ||
Byšice | 9.11 | 9.13 | 2 | ||
Kojovice | 9.16 | 9.16 | |||
Košátky | 9.18 | 9.18 | |||
Kropáčova Vrutice | 9.21 | 9.22 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 9.28 | 9.28 | |||
Chotětov | 9.31 | 9.33 | 2 | ||
Krnsko | 9.40 | 9.40 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 9.45 | 9.45 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 9.53 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci