Meziměstí
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2010 platí od 14.12.2009 do 12.12.2010.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
0:16 | 25151 | Broumov (0:01) | 13 | |||
4:01 | 15750 | Radvanice (4:48) | 14 | |||
4:19 | Sp 1741 | Starkoč (5:15) | 15 | |||
4:43 | 25150 | Broumov (4:57) | 16 | |||
4:49 | 5121 | Starkoč (5:51) | 17 | |||
5:16 | 5:19 | Sp 1743 | Broumov (5:01) | Starkoč (6:18) | 16 | |
5:12 | 5:21 | 5118 | Náchod (4:25) | Broumov (5:35) | 18 | |
5:41 | 5:43 | 15751 | Radvanice (4:52) | Broumov (5:57) | 14 | |
6:17 | 6:19 | Sp 1745 | Broumov (6:02) | Starkoč (7:16) | ||
6:39 | 6:44 | 5100 | Týniště nad Orlicí (4:43) | Broumov (6:58) | 18 | |
6:46 | 5125 | Náchod (7:43) | 19 | |||
7:17 | 15754 | Trutnov hl.n. (8:35) | 20 | |||
7:15 | 7:17 | 5127 | Broumov (7:00) | Náchod (8:20) | 16 | |
7:38 | 7:41 | Sp 1740 | Starkoč (6:42) | Broumov (7:55) | 21 | |
8:17 | 8:20 | Sp 1747 | Broumov (8:02) | Starkoč (9:18) | ||
8:42 | 5120 | Náchod (7:47) | 22 | |||
9:17 | 5129 | Nové Město nad Metují (10:38) | 23 | |||
9:41 | 25154 | Broumov (9:55) | 17 | |||
9:38 | 9:41 | Sp 1742 | Starkoč (8:42) | Broumov (9:55) | ||
10:17 | 25155 | Broumov (10:02) | 17 | |||
10:17 | 10:20 | Sp 1749 | Broumov (10:02) | Starkoč (11:18) | 23 | |
10:42 | 5122 | Náchod (9:47) | ||||
10:44 | 25156 | Broumov (10:58) | ||||
11:15 | 25157 | Broumov (11:00) | ||||
11:17 | 5131 | Náchod (12:11) | ||||
11:38 | 11:41 | Sp 1744 | Starkoč (10:42) | Broumov (11:55) | ||
12:17 | 12:20 | Sp 1751 | Broumov (12:02) | Starkoč (13:18) | ||
12:42 | 5124 | Nové Město nad Metují (11:21) | 24 | |||
12:44 | 25158 | Broumov (12:58) | 17 | |||
12:47 | 5133 | Náchod (13:35) | 19 | |||
13:15 | 25161 | Broumov (13:00) | 17 | |||
13:17 | 5103 | Choceň (15:59) | 18 | |||
13:38 | 13:41 | Sp 1746 | Starkoč (12:42) | Broumov (13:55) | ||
14:17 | 14:20 | Sp 1753 | Broumov (14:02) | Starkoč (15:18) | ||
14:39 | 25163 | Broumov (14:24) | 14 | |||
14:42 | 5104 | Týniště nad Orlicí (12:44) | 18 | |||
14:44 | 25160 | Broumov (14:58) | ||||
15:12 | 5126 | Náchod (14:21) | 19 | |||
15:15 | 25165 | Broumov (15:00) | ||||
15:17 | 5135 | Náchod (16:11) | ||||
15:38 | 15:41 | Sp 1748 | Starkoč (14:42) | Broumov (15:55) | ||
16:17 | 16:20 | Sp 1755 | Broumov (16:02) | Starkoč (17:18) | ||
16:42 | 5128 | Náchod (15:47) | ||||
16:44 | 25162 | Broumov (16:58) | ||||
17:12 | 5130 | Náchod (16:21) | 19 | |||
17:15 | 25167 | Broumov (17:00) | ||||
17:17 | 5105 | Týniště nad Orlicí (19:17) | 25 | |||
17:38 | 17:41 | Sp 1750 | Starkoč (16:42) | Broumov (17:55) | ||
18:17 | 18:20 | Sp 1757 | Broumov (18:02) | Starkoč (19:18) | 26 | |
18:42 | 5106 | Choceň (16:01) | 27 | |||
18:44 | 25164 | Broumov (18:58) | 28 | |||
19:15 | 19:17 | 5139 | Broumov (19:00) | Náchod (20:20) | 28 | |
19:42 | 19:45 | Sp 1752 | Starkoč (18:42) | Broumov (19:59) | 29 | |
20:17 | 20:20 | Sp 1759 | Broumov (20:02) | Hradec Králové hl.n. (22:01) | 30 | |
20:43 | 15767 | Trutnov hl.n. (19:10) | 31 | |||
20:43 | 20:45 | 5132 | Náchod (19:58) | Broumov (20:59) | 32 | |
21:16 | 25171 | Broumov (21:01) | 32 | |||
21:42 | 21:45 | Sp 1754 | Starkoč (20:42) | Broumov (21:59) | 26 | |
22:37 | 25173 | Broumov (22:22) | 26 | |||
23:16 | 5136 | 33 | ||||
23:44 | 23:46 | 5138 | Náchod (23:01) | Broumov (23:59) | 34 | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 jede v (E) a (X), nejede 24., 25.XII., 1.I. 14 jede v (W), nejede 23. – 31.XII. 15 Meziměstí-Náchod jede v (W); Náchod-Starkoč nejede 25.XII., 1.I. 16 jede v (W), (E) a 24.XII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I.; 17 jede v (W) 18 jede v (W); 19 jede v (W) do 30.VI. a od 1.IX., nejede 23. – 31.XII. 20 Meziměstí-Teplice nad Metují jede v (F) a 26.XII., 2.I., 5.IV., 5., 6.VII.; Teplice nad Metují-Trutnov hl.n. jede v (E) a (X), nejede 25.XII., 1.I. 21 Starkoč-Náchod nejede 25.XII., 1.I.; 22 Náchod-Hronov jede v (E) a (X); 23 jede v (E) a (X); 24 Nové Město nad Metují-Náchod jede v (E) a (X); 25 Václavice-Týniště nad Orlicí jede v (W), nejede 31.XII.; 26 nejede 24., 31.XII.; 27 Choceň-Václavice jede v (W); Václavice-Náchod jede v (@) – (C), (E), (X) a 29.X., nejede 23., 30.XII., 27.X.; Náchod-Meziměstí nejede 24.XII.; 28 jede v (D) a 23., 30.XII., 27.X., nejede 25.XII., 1.I., 29.X. 29 Náchod-Meziměstí nejede 24., 31.XII.; 30 nejede 24., 25., 31.XII.; 31 Trutnov hl.n.-Teplice nad Metují nejede 24., 31.XII.; Teplice nad Metují-Meziměstí jede v (@) – (C), (E) a 25.XII., 1.I., 4.IV., 4.VII., 26.IX., 29.X., nejede 23., 24., 30., 31.XII., 5.IV., 6.VII., 28.IX., 27.X. 32 jede v (D), (X) a 23., 30.XII., 27.X., nejede 24. – 26.XII., 1.I., 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII., 26.IX., 28., 29.X., 17.XI. 33 jede v (W), nejede 31.XII.; 34 jede v (D), (E) a 4.IV., 4., 5.VII., 27.IX., 27.X., 16.XI.; |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci