Os 15767 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 20.43 | ||||
Trutnov hlavní nádraží | 19.10 | 2 | |||
Trutnov střed | 19.14 | 19.18 | 4 | ||
Trutnov zastávka | 19.20 | 19.20 | |||
Lhota u Trutnova | 19.24 | 19.24 | |||
Petříkovice | 19.27 | 19.27 | |||
Chvaleč | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Radvanice | 19.40 | 19.44 | 2 | ||
Janovice u Trutnova | 19.51 | 20.00 | 2 | ||
Hodkovice u Trutnova | 20.03 | 20.03 | |||
Horní Adršpach | 20.07 | 20.07 | |||
Adršpach | 20.12 | 20.14 | 2 | ||
Teplice nad Metují skály | 20.19 | 20.19 | |||
Teplice nad Metují město | 20.23 | 20.23 | |||
Teplice nad Metují | 20.26 | 20.32 | |||
Bohdašín | 20.35 | 20.35 | |||
Březová u Broumova | 20.38 | 20.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci