Sp 1746 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 13.55 | 2 | |||
Starkoč | 12.42 | 2 | |||
Václavice | 12.46 | 12.49 | 2 | ||
Náchod zastávka | 12.53 | 12.53 | |||
Náchod | 12.56 | 13.01 | 2/2 | ||
Hronov | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Police nad Metují | 13.14 | 13.15 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 13.19 | 13.19 | |||
Teplice nad Metují | 13.28 | 13.29 | |||
Meziměstí | 13.38 | 13.41 | |||
Ruprechtice | 13.43 | 13.43 | |||
Hynčice | 13.46 | 13.46 | |||
Broumov-Olivětín | 13.50 | 13.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci