Bohousová
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:28 | 4:28 | 15200 | Letohrad (4:11) | Hronov (6:49) | Letohrad-Doudleby nad Orlicí jede v , nejede 22.XII. – 2.I.; Doudleby nad Orlicí-Týniště nad Orlicí nejede 25.XII., 1.I.; Náchod-Hronov jede v | |
5:10 | 5:10 | 15241 | Doudleby nad Orlicí (4:53) | Letohrad (5:26) | ; jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |
5:50 | 5:50 | R 790 | Letohrad (5:34) | Praha-Smíchov (9:03) | Letohrad-Týniště nad Orlicí nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
6:14 | 6:14 | 15201 | Náchod (4:42) | Letohrad (6:30) | ; nejede 25., 26.XII., 1.I.; | |
6:51 | 6:51 | 15202 | Letohrad (6:36) | Týniště nad Orlicí (7:29) | ; jede v a ; | |
7:04 | 7:04 | 15204 | Letohrad (6:50) | Hradec Králové hl.n. (8:35) | jede v ; | |
7:15 | 7:15 | 15203 | Týniště nad Orlicí (6:32) | Letohrad (7:32) | Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v | |
7:52 | 7:52 | R 792 | Letohrad (7:37) | Praha-Smíchov (10:58) | ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
8:14 | 8:14 | R 791 | Praha-Smíchov (4:51) | Letohrad (8:30) | Praha-Smíchov-Hradec Králové hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
9:18 | 9:18 | 15205 | Týniště nad Orlicí (8:32) | Letohrad (9:35) | ; Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v a | |
9:51 | 9:52 | R 250 | Wrocław Główny (6:25) | Praha-Smíchov (12:58) | Wrocław Gł.-Letohrad nejede 25.XII., 1.I.; Lichkov – Praha-Smíchov; Międzylesie – Lichkov;Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
10:12 | 10:13 | R 251 | Praha hl.n. (7:11) | Wrocław Główny (13:40) | Praha hl.n. – Wrocław Gł.; Praha hl.n. – Letohrad; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk;Lichkov – Międzylesie jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
11:52 | 11:52 | R 794 | Letohrad (11:37) | Praha-Smíchov (15:03) | ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
12:14 | 12:14 | R 793 | Praha-Smíchov (8:58) | Letohrad (12:30) | ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
12:29 | 12:29 | 15206 | Letohrad (12:10) | Týniště nad Orlicí (13:28) | Letohrad-Doudleby nad Orlicí jede v | |
13:14 | 13:14 | 15207 | Týniště nad Orlicí (12:32) | Letohrad (13:30) | ||
13:52 | 13:52 | R 796 | Letohrad (13:37) | Praha-Smíchov (17:03) | ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
14:14 | 14:14 | R 795 | Praha-Smíchov (10:53) | Letohrad (14:30) | ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
14:29 | 14:29 | 15208 | Letohrad (14:10) | Týniště nad Orlicí (15:28) | Letohrad-Doudleby nad Orlicí jede v a | |
14:59 | 14:59 | 15210 | Letohrad (14:42) | Týniště nad Orlicí (15:52) | jede v | |
15:26 | 15:26 | 15209 | Týniště nad Orlicí (14:32) | Letohrad (15:55) | ; Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v | |
15:52 | 15:52 | R 798 | Letohrad (15:37) | Praha-Smíchov (18:58) | Hradec Králové hl.n.-Praha-Smíchov nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
16:14 | 16:14 | R 797 | Praha-Smíchov (12:53) | Letohrad (16:30) | ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
16:29 | 16:29 | 15212 | Letohrad (16:10) | Týniště nad Orlicí (17:28) | Letohrad-Doudleby nad Orlicí jede v | |
17:17 | 17:17 | 15211 | Týniště nad Orlicí (16:32) | Letohrad (17:35) | ||
17:51 | 17:52 | R 252 | Wrocław Główny (14:25) | Praha hl.n. (20:47) | Lichkov – Praha hl.n.; Międzylesie – Lichkov;Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:12 | 18:13 | R 253 | Praha-Smíchov (14:53) | Wrocław Główny (21:40) | Letohrad-Wrocław Gł. nejede 24., 31.XII.; Praha-Smíchov – Hradec Králové hl.n.; ; Praha-Smíchov – Lichkov; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk;Lichkov – Międzylesie jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:50 | 18:50 | 15214 | Letohrad (18:33) | Týniště nad Orlicí (19:29) | ; nejede 24., 31.XII. | |
20:10 | 20:10 | R 799 | Praha-Smíchov (16:53) | Letohrad (20:27) | Týniště nad Orlicí-Letohrad nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
20:51 | 20:51 | 15216 | Letohrad (20:36) | Týniště nad Orlicí (21:28) | ; nejede 24., 25., 31.XII. | |
22:14 | 22:14 | 15243 | Doudleby nad Orlicí (21:57) | Letohrad (22:30) | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |
22:46 | 22:46 | 15240 | Letohrad (22:32) | Litice nad Orlicí (22:49) | ; jede v , nejede 22.XII. – 2.I. | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia