R 797 | |
Řazení vlaku: 163 + A151 + BDs450 + 2xBp282 + 2xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 12.53 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.00 | 13.11 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 13.18 | 13.19 | 1/2 | ||
Lysá nad Labem | 13.42 | 13.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.54 | 13.56 | 1 | ||
Poděbrady | 14.01 | 14.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 14.27 | 14.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.51 | 15.05 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15.10 | 15.11 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 15.18 | 15.19 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 15.27 | 15.31 | 2 | ||
Čestice | 15.37 | 15.37 | |||
Častolovice | 15.40 | 15.41 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 15.44 | 15.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 15.49 | 15.50 | 5 | ||
Potštejn | 15.57 | 16.04 | 2 | ||
Litice nad Orlicí | 16.10 | 16.11 | 2 | ||
Bohousová | 16.14 | 16.14 | |||
Žamberk | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Letohrad | 16.30 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci