R 250 | |
Řazení vlaku: EU07 + 3xB249 + BDs450 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wrocław Główny | 0.00 | 6.25 | |||
Strzelin | 6.54 | 6.55 | |||
Ziębice | 7.22 | 7.23 | |||
Kamieniec Ząbkowicki | 7.42 | 7.43 | |||
Kłodzko Główne | 8.06 | 8.07 | |||
Kłodzko Miasto | 8.10 | 8.11 | |||
Bystrzyca Kłodzka | 8.27 | 8.28 | |||
Międzylesie | 8.51 | 8.54 | |||
Lichkov | 9.03 | 9.06 | 1/3 | ||
Jablonné nad Orlicí | 9.16 | 9.17 | 1/2 | ||
Letohrad | 9.25 | 9.37 | 3 | ||
Žamberk | 9.44 | 9.45 | 3 | ||
Bohousová | 9.51 | 9.52 | |||
Potštejn | 10.00 | 10.01 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 10.08 | 10.09 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 10.13 | 10.14 | |||
Častolovice | 10.17 | 10.18 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 10.25 | 10.32 | 3 | ||
Třebechovice pod Orebem | 10.39 | 10.40 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 10.48 | 10.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 10.54 | 11.08 | 2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 11.28 | 11.29 | |||
Poděbrady | 11.53 | 11.54 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 12.00 | 12.02 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 12.14 | 12.16 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 12.39 | 12.40 | 2/1 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.47 | 12.51 | 4 | ||
Praha-Smíchov | 12.58 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci