Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
843.005-0 | |
![]() | Informace o fotografii: - Úsek: Smržovka - Smržovka střed - Datum: 17.2.2007 - Autor: Pavel Šturm ![]() - Zobrazeno: 2680x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 8 - Rating od uživatelů: 7 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Krásné, jen škoda,že jsi nenechal vlak ještě trochu popojet, tak aby přívěšák nebyl za stromem.
Nemohu jinak nežli ohodnotit pěti hvězdičkami. fotka krásná, oblastještě hezčí a i souprava je pěkná.
26.02.2007 (9:41)
5*
25.02.2007 (17:55)
no že je to na mostě....
cool: Tak to jsi hodně vedle, ten se natáčel v Praze Hlubočepých, trať mezi Smíchovem a Žvahovem.
Jenom takový dotaz. Není to náhodou ten most, jak se tam natáčel seriál Poslední Sezona??
25.02.2007 (14:49)
Kuba Mach: Stín je bohužel od stromů a v tuto roční dobu to bez něj nejde a v jinou, tam je taky jen menší.
Adam: Ale jo dělal, ale i přesto jsem si vybral tu nastředu.
JTB: Více jsem jen doostřil most, ale přeostřené mi to rozhodně nepřijde. :-)
Mike227: Váš vkus tu, ale nikde nevidím.
Adam: Ale jo dělal, ale i přesto jsem si vybral tu nastředu.
JTB: Více jsem jen doostřil most, ale přeostřené mi to rozhodně nepřijde. :-)
Mike227: Váš vkus tu, ale nikde nevidím.
25.02.2007 (13:54)
super...akorát na můj vkus trochu moc ostrý
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.
- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP,
- správca galérie alebo admin ŽP
Pridať komentár
Prihlásenie
© 2001 - 2026 ŽelPage
- správcovia - otázky a odpovede
Info
informacni okenko












