Kommentare dürfen nur registrierte Benutzer senden.
Bevor Sie Kommentieren, melden Sie sich bitte an oder registrieren Sie sich.
749.252-3 | |
![]() | Informace o fotografii: - Abschnitt: Černý Kříž - Pěkná - GPS: 48°51'10.348"N, 13°53'56.977"E » - Datum: 29.5.2011 - Autor: Martin Klecán ![]() - Bem.: Os 8118 - Zobrazeno: 3952x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 4 - Rating od uživatelů: 5 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
Foto za 5*. Nevím co máte proti tomu řazení. Mě se to náhodou líbí a čím zvláštněji řazené vozy, tím je pro mě vlak hezčí.
Prostě moc povedené foto. Za skladbu vlaku autor nemůže, to je neskutečný paskvil, zamráča, i když ona není moje tanečnice, tady se mi líbí a proto za 5.
JindNovo: Myslíte, jak moc jsou na této trati běžné klasické soupravy v tomto řazení a ještě k tomu s Bardotkou v čele? Inu v létě je to tam dosti často k vidění a to nejen o víkendech ale i v prac.dny. A díky bohu za to, když už nám tam zrušili přímý rychlík Praha-Volary (resp. později N.Údolí).
Nejvíce mě zaujalo řazení, vypadá to jako puzzle, jen každý dílek odjinud.
Jak moc je toto běžné?
Jak moc je toto běžné?
Kommentare äußern den Ansicht der Leser.
ŽelPage übernimmt keine Haftung für deren Inhalt.
- Akreditierter Fotograf oder ŽP Mitglied,
- Galerieverwalter oder ŽP Admin
Kommentar hinzufügen
Anmelden
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Fragen und Antworte
Info
informacni okenko












