..: Photo Gallery - Photo details 163.109-2 :..
 

163.109-2


163.109-2Informace o fotografii:
 - Section: Šútovo - Krpeľany
 - Datum: 25.10.2013
 - By: malard  Send mail
 - Zobrazeno: 5684x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 10
 - Rating od uživatelů:
 9

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2      Zpráv na stránku:   
12.11.2013 (22:00)  
Pokud některým vadí "srostlice" na konci vlaku, tak by jim taky (dle velikosti v px) měla daleko víc vadit srostlice asi 7 sloupů napravo spolu s návěstidlem. Jaká je to dogmatická pitomost nechť si každý rozumný člověk domyslí sám.
09.11.2013 (22:30)  
Hoši, fotíte provoz, objekt v pohybu! Těžko lze předvídat nějaký srostlice na konci vlaku. Vyfotíš, koukneš na snímek, povzdechneš nad srostlicí, ale víc s tím neuděláš, vlak je fuč. Ne každej má foťák za desítky tisíc a "fotí video" při průjezdu vlaku a pak si vybere z dvaceti snímků jeden. Při focení statických scén bych to řešil.
Ale určitě dobře, že se tu tématika srostlic řeší, je dobrý mít to v hlavě při focení.
09.11.2013 (20:17)  
Topič: Mě to jen tak trklo. Osobně srostlice tohoto typu mě nevadí. A pokud to beru negativně, proč jsem hodnotil 5*? Kdybych byl ukřivděnej ze všeho, co je zde na ŽP nebo z censůry, byl bych asi nejukřivděnější člověk :-DD
09.11.2013 (10:46)  
Payus: Fotka, která zvýraznila dvě skupiny lidí navštěvující ŽP. ... Kdyby tady druhá skupina neřešila sloupy, tak bych si těchto (na tomto záběru nerušivých) elementů ani nevšiml.

Co to blábolíš o skupinách? Kde to čteš? Jedinej, kdo se tady zmínil negativně o srostlici se sloupem byl DeltaCT, kterej se cítil asi "ukřivděnej" debatou pod svojí fotku, kterou nalinkoval.
Prozatím mu nedošlo, že je srostlice a srostlice, jak poznamenává Chary ve svém komentáři. Vždy je třeba to posuzovat v kontextu fotky, což je mnohým zde marné vysvětlovat.
Když už jsi tady načal téma dvou skupin, tak laskavě vyjmenuj, kdo z debaty pod touto fotkou patří do 1. skupiny a kdo do 2. skupiny, která tady řeší sloupy. Když to máš tak jasně rozdělený, bude to pro tebe jistě hračka.
09.11.2013 (8:09)  
Zas se nesmíte divit, že někteří fotku prohlíží pomalu pod lupou, když vzpomeneme na různé debaty o sloupech, umazávání cest, dokreslování, šotošturc, fotoškola...atd. Lidi prostě hledají, debatují... Každá galerie má prostě nějakou pověst, proto se zde v tom lidi více šťourají, zvláště pokud mají možnost i debatit pod fotkou. Někdy je to přínosné, jindy zbytečné, někomu projde víc, jinému nic, někdy si člověk vytvoří i určitý obrázek o lidech, kteří se v této společnosti pohybují. Nic není na škodu.

Fotka je hezká, o tom žádná...
09.11.2013 (5:21)  
tak ako som Ti už písal na FB, fantastická fotografia. vďaka umiestneniu v bráne nie je lokomotíva konsky veľká a je pekne vidno vodu priehrady ;)
09.11.2013 (1:20)  
Payus: Přesně tak! Taky bych si toho pravděpodobně vůbec nevšiml. A kdyby přece, nepřikládal bych tomu žádnou váhu.
09.11.2013 (1:02)  
Fotka, která zvýraznila dvě skupiny lidí navštěvující ŽP. Já patřím do té, kterou fotka zaujala barevností krajiny, mrakovou peřinou, štístko na násvit a tříbarevně zeleným peršingem. Kdyby tady druhá skupina neřešila sloupy, tak bych si těchto (na tomto záběru nerušivých) elementů ani nevšiml. Vloni jsem se v tuto dobu tou barevností kochal taky....ale to už bylo na raňajky dost pod nulou a v kolejišti byl sníh....
08.11.2013 (20:59)  
Souhlas s optusem, jedinečná atmosfera a scenérie.

Zatímco v nížině člověk svými technickými výdobytky vládne a slunná podzimní pohodička panuje tu, ve stejný okamžik, v kontrastu s tím, v těžko přístupných a oparem zahalených výšinách hor, drsná příroda demonstruje moc svou, nedotknutelnou a věčnou.

Moc se mi fotka líbí.
08.11.2013 (19:40)  
Ty srostlice na konci vlaku se těžko uhlídají. Může se zkusit sekvecne, ale pokud vlak jede rychle, tak to foťák stejně nestihne. Klasicky třeba zde mi vyšel konec vozu do sloupu:
http://www.flickr.com/photos/honzinus/6911419590/sizes/o/in/photostream/
Já sekvence nepoužívám, většinou zmáčknu dle mašiny, konec prostě vyjde tak jak vyjde..
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Registered Photograph or Member of ŽelPage, - Gallery or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster - Frequently Asked Questions


Info
informacni okenko