Kommentare dürfen nur registrierte Benutzer senden.
Bevor Sie Kommentieren, melden Sie sich bitte an oder registrieren Sie sich.
151.001-5 | |
![]() | Informace o fotografii: - Abschnitt: Ostrava-Svinov - Polanka nad Odrou výhybna - GPS: 49°48'25.812"N, 18°12'14.216"E » - Datum: 6.9.2009 - Autor: Dennis Hübsch ![]() - Bem.: EC 118 „Comenius“ - Zobrazeno: 4274x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 5 - Rating od uživatelů: 5 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
10.01.2010 (23:51)
Nevím, proč, ale tohle místo mi vždy říká "Ostrava začíná za mostem" :-) Zajímavý je ten kompromis – mašina skoro na středu, ale aspoň není v té bráně předtím a moc v kraji.
Aneb Ostrava moderní. Pěkné, čisté, upravené. Foto i realita. Dávám plný počet.
Dennisi, získal jste si mne už noční fotkou rozmazaného EC v Bezpráví. Kdo umí, umí.
Dennisi, získal jste si mne už noční fotkou rozmazaného EC v Bezpráví. Kdo umí, umí.
Snímek vyznívá chladně, neosobně a navíc je zde patrná snaha o vymanění se středovosti (most) - pokud je to celé záměr, pak klobouk dolu. Jinak pochvala za to, jak se podařilo vyhnout u loko kolizím.
Tak jak na mně dýchla ta podzimní fotka 810,tak z této mi jde trochu mráz po zádech - všechno nové ,cizí, industralizace pronásledující nás skoro na každém kroku
Kommentare äußern den Ansicht der Leser.
ŽelPage übernimmt keine Haftung für deren Inhalt.
- Akreditierter Fotograf oder ŽP Mitglied,
- Galerieverwalter oder ŽP Admin
Kommentar hinzufügen
Anmelden
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Fragen und Antworte
Info
informacni okenko












