..: Fotogaléria - detaily fotografie 121.083-0 :..
 

121.083-0


121.083-0Informace o fotografii:
 - Místo focení: Kolín
 - Datum: 17.11.2010
 - Autor: Matouš Vinš  Poslať e-mail autorovi
 - Zobrazeno: 6537x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 9
 - Hodnocení uživateli blokováno autorem

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2 3      Zpráv na stránku:   
12.12.2010 (13:56)  
taz: Ďula je rád středem pozornosti a určitě se při tom hezky baví ;-) Víme tady všichni co je zač.... ale ať si plká plkoviny :-)))
12.12.2010 (13:54)  
Ďula: Železniční fotograf nemusí znát železnici do posledního detailu. Vono to totiž není to samé jako být šotouš. Ultrašotouši možná maj pocity radosti z nějaké ohromné mimořádnosti, ale málokdo se rád podívá na fotku, kde je sice nějaká mimořádnost, ale jinak je ta fotka nanic. Kdyby tou mimořádností byl vlak plný marťanů, tak možná jo. Ale to, že místo bardotky to vezou brejle zas taková prda, aby to ospravedlnilo publikaci odpadovky, není. Naopak, i každodenní běžný děj se dá zachytit tak, že se z toho i nešotouš posadí na zadek.
12.12.2010 (13:46)  
Pokud já vím,pouze jsem se dotázal jestli ten R byl nutnost. Je dost lidí co by raději počkali a udělali záběr bez. Tímto pouze čerpám inspiraci nebo sleduji názory šotoušů.

Nicméně inteligenty jsem označil ty anonymní rádoby hodnotiče komentářů,kteří akorát vědí,že je to vláček. Nejspíš si myslí,že dnes mám svátek a tak chtěji zkusit jestli hodnocení půjde i třeba na -1000.
registrovaný užívateľ taz 
Počet komentárov užívateľa63 »fotek 0
12.12.2010 (13:32)  
Ďula, otázka, proč ty sem vlastně chodíš? Většina fotek pod tvou úroveň, většina hodnocení pod tvou úroveň, nám kterým se právě ta "šmouha" líbí nadáváš do "inteligentů"...
Já sám jsem železničář, a sem se chodím dívat na to, jak ti co to umí, dokáží vlak zachytit tak, jak já to málokdy uvidím.
A zachytit pohyb na statické fotografii, to chce trošku umu a štěstí.
Troufám si tvrdit, že právě ten rychlík z tohoto snímku dělá něco víc než jen "obyčejnou" večerní momentku.
12.12.2010 (13:12)  
Však také na začátku roku byla tato řada komplet odstavena. Následně kvůli nedostatku vozidel zas oživena s tím,ž bude provozována jen na výkonech kolem Mostu. No a výsledek je takový,že jezdí až po K.Horu.

Pro hodnotiče komentářů: předem si uděluji -100,tak si neotlučte prstíky při hodnocení. Díky "inteligenti"
registrovaný užívateľ Honza  mail  
Počet komentárov užívateľa2737 »fotek 0
12.12.2010 (12:57)  
Paráda, dobrý nápad.
tuhle mašinku jsem potkal před 2 dnama v Lovosicích a to bylo řečí že určitě definitivně dojezdí do konce dubna.
12.12.2010 (12:52)  
ĎULA: Aspoň je to dynamičtější, má to šťávu. Vono to focení není o tom mít na každý fotce velkou mašinku bez nápadu. To už se časem ohraje. Chce to nějaké oživení. A proto si myslím, že je dobře, že tam ta šmouha je.
12.12.2010 (12:34)  
Otázka jestli bylo nutné mít vedle ten projíždějící vlak?
registrovaný užívateľ Davson  mail  
Počet komentárov užívateľa341 »fotek 0
12.12.2010 (8:02)  
Povedené, jen mi prozraď co to frčí kolem za vlak:))?
Fotka za 5.
12.12.2010 (8:41)  


Díky, číslo vlaku ti nepovím, ale je to nějaký rychlík z Prahy do Brna přes HB.
  1 2 3      Zpráv na stránku:   

Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.

- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP, - správca galérie alebo admin ŽP

Pridať komentár
Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
Prihlásenie
 
 
  
 
   Zaregistrovať sa

© 2001 - 2026 ŽelPage - správcovia - otázky a odpovede


Info
informacni okenko