Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
749.261-4 | |
![]() | Informace o fotografii: - Section: Hlušovice - Olomouc hlavní nádraží - Datum: 23.1.2008 - By: Petr Zavadil ![]() - Zobrazeno: 2252x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 4 - Rating od uživatelů: 5 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Ano i takový prach se drží na Béčkách,když se ovšem podívám na poslední vůz,tak na jeho střeše je bílý pruh,který kupodivu do hněda vůbec nejde.
Přema:"Vím, že v lednu je příroda jiná, ale tady je to celé do hněda."To bylo ovšem napsáno dodatečně.
Přema:"Vím, že v lednu je příroda jiná, ale tady je to celé do hněda."To bylo ovšem napsáno dodatečně.
24.01.2008 (18:51)
Ale Přema má pravdu, tohle má nepřirozený hnědo-červený nádech, ve všech odstínech (třeba bočnice Béček jistě měly být šedo-bílé, ne šedo-hnědé).
redbird: Nechápu co jsem napsal tak špatného. Kdybych napsal jen že to je prázdné, taky byste se ozval, že?
Řekl bych že to nebude jen tím, že je leden.. jinak by to byla dobrá fotka, ale vyvážení barev mi přijde špatné
redbird: ano, veškerá kritika by měla být zakázána, že? :)
redbird: ano, veškerá kritika by měla být zakázána, že? :)
Někteří chtějí za každou cenu kritizovat, oni se tím realizujou. To je je s kritiky často tak, že vědí jak by se to mělo udělat kdyby to uměli že?
Je to takové prázdné, do hněda. Vím, že v lednu je příroda jiná, ale tady je to celé do hněda.
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.
- Registered Photograph or Member of ŽelPage,
- Gallery or ŽelPage Administrator
Add comment
Sign in
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Frequently Asked Questions
Info
informacni okenko












